Obowiązuje od 01.09.2020

Poniedziałek

  • OCR Ninja Kids

    -

    Justyna | Sala 1

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga | Sala 2

  • Akrobatyka

    -

    Paulina J. | Sala 3

  • Kalistenika Kids

    -

    Vitalii | Sala 1

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga | Sala 2

  • Akrobatyka

    -

    Paulina J. | Sala 3

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga | Sala 2

  • Akrobatyka

    -

    Paulina J. | Sala 3

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga | Sala 2

  • Gimnastyka Korekcyjna

    -

  • OCR Ninja Kids

    -

    Dawid | Sala 3

Wtorek

  • OCR Ninja Kids

    -

    Justyna | Sala 1

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga | Sala 2

  • Akrobatyka

    -

    Mateusz | Sala 3

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga | Sala 2

  • Street Workout Kids

    -

    Patryk | Sala 1

  • Akrobatyka

    -

    Mateusz | Sala 3

  • Akrobatyka

    -

    Mateusz | Sala 3

  • Akrobatyka

    -

    Mateusz | Sala 3

  • Akrobatyka

    -

    Mateusz | Sala 3

Środa

  • OCR Ninja Kids

    -

    Justyna | Sala 1

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga | Sala 2

  • Kalistenika Kids

    -

    Ruslan | Sala 1

  • Parkour

    -

    Dawid | Sala 3

  • Kalistenika Kids

    -

    Ruslan | Sala 1

  • Parkour

    -

    Dawid | Sala 3

  • Parkour

    -

    Dawid | Sala 3

Czwartek

  • OCR Ninja Kids

    -

    Justyna | Sala 1

  • Kalistenika Kids

    -

    Artur | Sala 1

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga | Sala 2

  • OCR Ninja Kids

    -

    Dawid | Sala 3

  • Akrobatyka

    -

    Paulina J. | Sala 3

  • Akrobatyka

    -

    Paulina J. | Sala 3

Piątek

  • Akrobatyka

    -

    Megan | Sala 3

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga S. | Sala 2

  • Street Workout Kids

    -

    Patryk | Sala 1

  • Akrobatyka

    -

    Megan | Sala 3

  • Akrobatyka

    -

    Paulina K. | Sala 3

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga S. | Sala 2

  • Street Workout Kids

    -

    Patryk | Sala 1

  • Akrobatyka

    -

    Paulina K. | Sala 3

  • Pole Dance Kids

    -

    Kinga S. | Sala 2

  • Akrobatyka

    -

    Paulina K. | Sala 3

  • Akrobatyka

    -

    Paulina K. | Sala 3

Sobota

  • OCR Ninja Kids

    -

    Justyna | Sala 1

  • OCR Ninja Kids

    -

    Justyna | Sala 1

  • Kalistenika Kids

    -

    Justyna | Sala 1

-20% na pierwszy karnet!

Odbierz -20% rabatu na pierwszy miesiąc karnetu zajęć grupowych!

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Fit&More ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik

Darmowy trening w Fit&More

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Fit&More ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik